Сподели ја на
XpressTV Xpress Tv
претплатниците
13,900,000
видео пати е видено
3,080,682,640
Грофот видео
486
земја
категорија
на YouTube од
2014
Сподели ја, ако ви се допаѓа

XpressTV статистика YouTube каналот

XpressTV
претплатниците
13,900,000
видео пати е видено
3,080,682,640
Грофот видео
486
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 11.4K - € 68.2K
70,000
последните 7 дена
претплатниците
100,000
последните 30 дена
300,000
последните 90 дена
2,299,123
последните 7 дена
видео пати е видено
33,825,554
последните 30 дена
140,032,198
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
28.04.2021 Wed +2,299,123 € 772 - € 4.64K
27.04.2021 Tue +17,408,264 € 5.85K - € 35.1K
18.04.2021 Sun +14,118,167 € 4.74K - € 28.5K
10.04.2021 Sat +30,493,184 € 10.2K - € 61.5K
22.03.2021 Mon +12,516,607 € 4.21K - € 25.2K
14.03.2021 Sun +10,127,356 € 3.4K - € 20.4K
08.03.2021 Mon +15,719,187 € 5.28K - € 31.7K
26.02.2021 Fri +1,397,087 € 469 - € 2.82K
25.02.2021 Thu +7,175,348 € 2.41K - € 14.5K
21.02.2021 Sun +17,896,587 € 6.01K - € 36.1K
10.02.2021 Wed +10,881,288 € 3.66K - € 21.9K
01.02.2021 Mon +2,763,022 € 928 - € 5.57K
29.01.2021 Fri +1,195,955 € 401 - € 2.41K
28.01.2021 Thu +1,004,304 € 337 - € 2.03K