Сподели ја на
Video Dreams Video Dreams
претплатниците
192,000
видео пати е видено
18,166,736
Грофот видео
103
категорија
на YouTube од
2017
Сподели ја, ако ви се допаѓа

Video Dreams статистика YouTube каналот

Video Dreams
претплатниците
192,000
видео пати е видено
18,166,736
Грофот видео
103
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 583 - € 3.5K
0
последните 7 дена
претплатниците
0
последните 30 дена
16,000
последните 90 дена
405,356
последните 7 дена
видео пати е видено
1,737,240
последните 30 дена
3,541,127
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
18.02.2020 Tue +57,908 € 19 - € 116
17.02.2020 Mon +61,686 € 20 - € 124
16.02.2020 Sun +67,296 € 22 - € 135
15.02.2020 Sat +99,374 € 33 - € 200
14.02.2020 Fri +74,304 € 24 - € 149
13.02.2020 Thu +62,044 € 20 - € 125
12.02.2020 Wed +59,168 € 19 - € 119
11.02.2020 Tue +48,636 € 16 - € 98
10.02.2020 Mon +58,861 € 19 - € 118
09.02.2020 Sun +71,590 € 24 - € 144
08.02.2020 Sat +84,251 € 28 - € 169
07.02.2020 Fri +50,296 € 16 - € 101
06.02.2020 Thu +55,902 € 18 - € 112
05.02.2020 Wed +41,599 € 13 - € 83