Сподели ја на
Steffonator Steffonator
претплатниците
98,600
видео пати е видено
30,246,683
Грофот видео
416
категорија
на YouTube од
2016
Сподели ја, ако ви се допаѓа

Steffonator статистика YouTube каналот

Steffonator
претплатниците
98,600
видео пати е видено
30,246,683
Грофот видео
416
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 342 - € 2.06K
300
последните 7 дена
претплатниците
1,900
последните 30 дена
7,300
последните 90 дена
185,428
последните 7 дена
видео пати е видено
1,019,850
последните 30 дена
3,393,098
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
11.02.2020 Tue +138,043 € 46 - € 278
10.02.2020 Mon +47,385 € 15 - € 95
09.02.2020 Sun +38,186 € 12 - € 77
06.02.2020 Thu +126,080 € 42 - € 254
04.02.2020 Tue +131,871 € 44 - € 265
02.02.2020 Sun +92,255 € 31 - € 186
28.01.2020 Tue +156,602 € 52 - € 315
26.01.2020 Sun +56,141 € 18 - € 113
24.01.2020 Fri +66,424 € 22 - € 133
20.01.2020 Mon +153,522 € 51 - € 309
19.01.2020 Sun +13,341 € 4 - € 26
17.01.2020 Fri +72,765 € 24 - € 146
15.01.2020 Wed +113,213 € 38 - € 228
12.01.2020 Sun +96,436 € 32 - € 194