Сподели ја на
Steffonator Steffonator
претплатниците
127,000
видео пати е видено
51,223,534
Грофот видео
549
категорија
на YouTube од
2016
Сподели ја, ако ви се допаѓа

Steffonator статистика YouTube каналот

Steffonator
претплатниците
127,000
видео пати е видено
51,223,534
Грофот видео
549
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 78 - € 473
0
последните 7 дена
претплатниците
0
последните 30 дена
1,000
последните 90 дена
81,171
последните 7 дена
видео пати е видено
234,822
последните 30 дена
1,360,106
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
21.11.2021 Sun +104,362 € 35 - € 210
12.11.2021 Fri +130,460 € 43 - € 263
02.11.2021 Tue +107,330 € 36 - € 216
27.10.2021 Wed +114,914 € 38 - € 231
20.10.2021 Wed +133,099 € 44 - € 268
12.10.2021 Tue +199,613 € 67 - € 402
03.10.2021 Sun +88,177 € 29 - € 177
27.09.2021 Mon +110,725 € 37 - € 223
20.09.2021 Mon +154,845 € 52 - € 312
11.09.2021 Sat +104,623 € 35 - € 210
06.09.2021 Mon +111,958 € 37 - € 225
31.08.2021 Tue +256,043 € 86 - € 516
20.08.2021 Fri +252,365 € 84 - € 508
09.08.2021 Mon +161,135 € 54 - € 324