Сподели ја на
Steffonator Steffonator
претплатниците
118,000
видео пати е видено
44,963,882
Грофот видео
500
категорија
на YouTube од
2016
Сподели ја, ако ви се допаѓа

Steffonator статистика YouTube каналот

Steffonator
претплатниците
118,000
видео пати е видено
44,963,882
Грофот видео
500
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 153 - € 923
0
последните 7 дена
претплатниците
0
последните 30 дена
0
последните 90 дена
104,817
последните 7 дена
видео пати е видено
458,125
последните 30 дена
458,125
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
22.02.2021 Mon +149,738 € 50 - € 301
12.02.2021 Fri +138,311 € 46 - € 278
03.02.2021 Wed +170,076 € 57 - € 342
26.01.2021 Tue +2,693,607 € 905 - € 5.43K
06.11.2020 Fri +179,551 € 60 - € 362
28.10.2020 Wed +173,024 € 58 - € 348
22.10.2020 Thu +253,648 € 85 - € 511
15.10.2020 Thu +138,267 € 46 - € 278
07.10.2020 Wed +272,173 € 91 - € 548
26.09.2020 Sat +212,475 € 71 - € 428
19.09.2020 Sat +452,821 € 152 - € 913
10.09.2020 Thu +520,372 € 174 - € 1.05K
01.09.2020 Tue +484,068 € 162 - € 976
24.08.2020 Mon +223,297 € 75 - € 450