Сподели ја на
ASHAN online Ashan Online
претплатниците
347,000
видео пати е видено
20,423,701
Грофот видео
204
категорија
на YouTube од
2018
Сподели ја, ако ви се допаѓа

ASHAN online статистика YouTube каналот

ASHAN online
претплатниците
347,000
видео пати е видено
20,423,701
Грофот видео
204
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 19 - € 114
778
последните 7 дена
претплатниците
1,000
последните 30 дена
10,000
последните 90 дена
23,819
последните 7 дена
видео пати е видено
56,850
последните 30 дена
959,174
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
13.08.2022 Sat +30,624 € 10 - € 61
04.08.2022 Thu -12,818 € -4 - € -25
29.07.2022 Fri +20,693 € 6 - € 41
23.07.2022 Sat +18,351 € 6 - € 37
19.07.2022 Tue +47,303 € 15 - € 95
15.07.2022 Fri +77,003 € 25 - € 155
10.07.2022 Sun +43,042 € 14 - € 86
05.07.2022 Tue +30,196 € 10 - € 60
02.07.2022 Sat +38,740 € 13 - € 78
28.06.2022 Tue +27,933 € 9 - € 56
23.06.2022 Thu +39,952 € 13 - € 80
20.06.2022 Mon -144,497 € -48 - € -291
17.06.2022 Fri +84,399 € 28 - € 170
12.06.2022 Sun +281,884 € 94 - € 568