Сподели ја на
Grupo Fórmula Grupo Fórmula
претплатниците
515,000
видео пати е видено
201,036,714
Грофот видео
10253
земја
категорија
на YouTube од
2016
Сподели ја, ако ви се допаѓа

Grupo Fórmula статистика YouTube каналот

Grupo Fórmula
претплатниците
515,000
видео пати е видено
201,036,714
Грофот видео
10253
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 2.2K - € 13.2K
5,445
последните 7 дена
претплатниците
12,000
последните 30 дена
12,000
последните 90 дена
2,528,627
последните 7 дена
видео пати е видено
6,557,909
последните 30 дена
6,557,909
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
23.02.2021 Tue +3,251,091 € 1.09K - € 6.56K
14.02.2021 Sun +1,521,351 € 511 - € 3.07K
05.02.2021 Fri +1,785,467 € 600 - € 3.6K
27.01.2021 Wed +13,179,241 € 4.43K - € 26.6K
08.11.2020 Sun +2,037,330 € 684 - € 4.11K
30.10.2020 Fri +995,482 € 334 - € 2.01K
23.10.2020 Fri +837,597 € 281 - € 1.69K
17.10.2020 Sat +1,364,686 € 458 - € 2.75K
08.10.2020 Thu +1,703,823 € 572 - € 3.44K
28.09.2020 Mon +1,204,214 € 404 - € 2.43K
22.09.2020 Tue +1,624,698 € 546 - € 3.28K
12.09.2020 Sat +1,855,560 € 623 - € 3.74K
02.09.2020 Wed +1,358,436 € 456 - € 2.74K
26.08.2020 Wed +1,936,478 € 650 - € 3.9K