Сподели ја на
GOLPARA Golpara
претплатниците
92,800
видео пати е видено
20,210,502
Грофот видео
169
земја
категорија
на YouTube од
2011
Сподели ја, ако ви се допаѓа

GOLPARA статистика YouTube каналот

GOLPARA
претплатниците
92,800
видео пати е видено
20,210,502
Грофот видео
169
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 120 - € 720
900
последните 7 дена
претплатниците
1,400
последните 30 дена
4,100
последните 90 дена
167,643
последните 7 дена
видео пати е видено
357,117
последните 30 дена
1,249,172
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
23.11.2021 Tue +167,643 € 56 - € 338
16.11.2021 Tue +121,466 € 40 - € 244
04.11.2021 Thu +68,008 € 22 - € 137
29.10.2021 Fri +101,376 € 34 - € 204
23.10.2021 Sat +146,134 € 49 - € 294
14.10.2021 Thu +74,745 € 25 - € 150
05.10.2021 Tue +126,681 € 42 - € 255
28.09.2021 Tue +55,256 € 18 - € 111
22.09.2021 Wed +274,651 € 92 - € 553
13.09.2021 Mon +58,726 € 19 - € 118
07.09.2021 Tue +54,486 € 18 - € 109
01.09.2021 Wed +201,909 € 67 - € 407
22.08.2021 Sun +262,448 € 88 - € 529
11.08.2021 Wed +335,859 € 112 - € 677