Сподели ја на
Movie Trailers Source Movie Trailers Source
претплатниците
2,020,000
видео пати е видено
937,219,720
Грофот видео
3939
категорија
на YouTube од
2011
Сподели ја, ако ви се допаѓа

Movie Trailers Source статистика YouTube каналот

Movie Trailers Source
претплатниците
2,020,000
видео пати е видено
937,219,720
Грофот видео
3939
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 7.13K - € 42.8K
21,000
последните 7 дена
претплатниците
40,000
последните 30 дена
120,000
последните 90 дена
8,421,580
последните 7 дена
видео пати е видено
21,213,777
последните 30 дена
50,488,625
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
29.04.2021 Thu +12,030,828 € 4.04K - € 24.3K
19.04.2021 Mon +9,182,949 € 3.09K - € 18.5K
13.04.2021 Tue +18,236,572 € 6.13K - € 36.8K
24.03.2021 Wed -16,024,051 € -5.39K - € -32.3K
15.03.2021 Mon +872,155 € 293 - € 1.76K
14.03.2021 Sun +809,067 € 271 - € 1.63K
13.03.2021 Sat +678,641 € 228 - € 1.37K
12.03.2021 Fri +712,779 € 239 - € 1.44K
11.03.2021 Thu +708,549 € 238 - € 1.43K
10.03.2021 Wed -451,557 € -151 - € -910
02.03.2021 Tue +5,912,492 € 1.99K - € 11.9K
22.02.2021 Mon +10,568,887 € 3.55K - € 21.3K
12.02.2021 Fri +7,251,314 € 2.44K - € 14.6K
03.02.2021 Wed +12,206,154 € 4.1K - € 24.6K