Rewind: Најплатените јутјубери во 2021 година
Сподели ја на
Folha do Brasil Folha Do Brasil
претплатниците
2,750,000
видео пати е видено
229,104,897
Грофот видео
540
земја
категорија
на YouTube од
2014
Сподели ја, ако ви се допаѓа

Folha do Brasil статистика YouTube каналот

Folha do Brasil
претплатниците
2,750,000
видео пати е видено
229,104,897
Грофот видео
540
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 1.05K - € 6.27K
4,375
последните 7 дена
претплатниците
18,750
последните 30 дена
40,000
последните 90 дена
2,177,374
последните 7 дена
видео пати е видено
3,110,533
последните 30 дена
41,301,691
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
24.12.2021 Fri +3,110,533 € 1.05K - € 6.27K
14.12.2021 Tue +4,280,120 € 1.44K - € 8.63K
08.12.2021 Wed +4,586,397 € 1.54K - € 9.25K
01.12.2021 Wed +4,665,963 € 1.57K - € 9.41K
26.11.2021 Fri +4,195,844 € 1.41K - € 8.46K
19.11.2021 Fri +8,476,838 € 2.85K - € 17.1K
09.11.2021 Tue +8,576,022 € 2.88K - € 17.3K
31.10.2021 Sun +2,719,077 € 913 - € 5.48K
26.10.2021 Tue +690,897 € 232 - € 1.39K
17.10.2021 Sun +6,862,065 € 2.31K - € 13.8K
08.10.2021 Fri +2,535,699 € 852 - € 5.11K
01.10.2021 Fri +3,780,452 € 1.27K - € 7.62K
25.09.2021 Sat +2,901,425 € 975 - € 5.85K
17.09.2021 Fri +4,735,445 € 1.59K - € 9.55K