Сподели ја на
Enaldinho Enaldinho
претплатниците
25,700,000
видео пати е видено
9,756,359,334
Грофот видео
3295
земја
категорија
на YouTube од
2012
Сподели ја, ако ви се допаѓа

Enaldinho статистика YouTube каналот

Enaldinho
претплатниците
25,700,000
видео пати е видено
9,756,359,334
Грофот видео
3295
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 140K - € 840K
100,000
последните 7 дена
претплатниците
700,000
последните 30 дена
2,400,000
последните 90 дена
46,711,225
последните 7 дена
видео пати е видено
416,779,286
последните 30 дена
1,322,667,015
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
29.01.2023 Sun +46,711,225 € 15.7K - € 94.2K
26.01.2023 Thu +47,746,849 € 16K - € 96.3K
23.01.2023 Mon +61,872,664 € 20.8K - € 125K
19.01.2023 Thu +63,014,730 € 21.2K - € 127K
15.01.2023 Sun +77,622,260 € 26.1K - € 157K
11.01.2023 Wed +42,234,120 € 14.2K - € 85.2K
08.01.2023 Sun +77,577,438 € 26.1K - € 156K
03.01.2023 Tue +43,906,668 € 14.8K - € 88.5K
31.12.2022 Sat +63,783,694 € 21.4K - € 129K
27.12.2022 Tue +39,364,345 € 13.2K - € 79.4K
24.12.2022 Sat +45,516,297 € 15.3K - € 91.8K
21.12.2022 Wed +32,384,516 € 10.9K - € 65.3K
19.12.2022 Mon +41,093,598 € 13.8K - € 82.9K
16.12.2022 Fri +26,379,813 € 8.87K - € 53.2K