Сподели ја на
Dychronic Dychronic
претплатниците
159,000
видео пати е видено
40,340,511
Грофот видео
2699
категорија
на YouTube од
2012
Сподели ја, ако ви се допаѓа

Dychronic статистика YouTube каналот

Dychronic
претплатниците
159,000
видео пати е видено
40,340,511
Грофот видео
2699
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 165 - € 994
0
последните 7 дена
претплатниците
0
последните 30 дена
0
последните 90 дена
89,648
последните 7 дена
видео пати е видено
493,272
последните 30 дена
1,010,109
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
03.02.2023 Fri +46,607 € 15 - € 93
31.01.2023 Tue +43,041 € 14 - € 86
28.01.2023 Sat +33,455 € 11 - € 67
25.01.2023 Wed +52,045 € 17 - € 104
21.01.2023 Sat +60,572 € 20 - € 122
18.01.2023 Wed +94,469 € 31 - € 190
13.01.2023 Fri +55,099 € 18 - € 111
10.01.2023 Tue +107,984 € 36 - € 217
07.01.2023 Sat +88,419 € 29 - € 178
02.01.2023 Mon +43,106 € 14 - € 86
29.12.2022 Thu +22,223 € 7 - € 44
26.12.2022 Mon +18,256 € 6 - € 36
23.12.2022 Fri +15,866 € 5 - € 31
20.12.2022 Tue +9,874 € 3 - € 19