Rewind: Најплатените јутјубери во 2021 година
Сподели ја на
CukiRecords Production Cuki Records Production
претплатниците
видео пати е видено
17,643,134
Грофот видео
727
категорија
на YouTube од
2012
Сподели ја, ако ви се допаѓа

CukiRecords Production статистика YouTube каналот

CukiRecords Production
претплатниците
видео пати е видено
17,643,134
Грофот видео
727
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 87 - € 524
0
последните 7 дена
претплатниците
0
последните 30 дена
0
последните 90 дена
60,669
последните 7 дена
видео пати е видено
260,010
последните 30 дена
493,940
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
12.01.2022 Wed +225,342 € 75 - € 454
17.12.2021 Fri +26,375 € 8 - € 53
10.12.2021 Fri +38,097 € 12 - € 76
04.12.2021 Sat +44,771 € 15 - € 90
29.11.2021 Mon +31,569 € 10 - € 63
22.11.2021 Mon +42,992 € 14 - € 86
13.11.2021 Sat +34,399 € 11 - € 69
03.11.2021 Wed +22,442 € 7 - € 45
28.10.2021 Thu +27,953 € 9 - € 56
22.10.2021 Fri +54,521 € 18 - € 109
12.10.2021 Tue +66,545 € 22 - € 134
04.10.2021 Mon +50,996 € 17 - € 102
28.09.2021 Tue +47,633 € 16 - € 96
22.09.2021 Wed +73,711 € 24 - € 148