Сподели ја на
CukiRecords Production Cuki Records Production
претплатниците
18,900
видео пати е видено
14,279,652
Грофот видео
654
категорија
на YouTube од
2012
Сподели ја, ако ви се допаѓа

CukiRecords Production статистика YouTube каналот

CukiRecords Production
претплатниците
18,900
видео пати е видено
14,279,652
Грофот видео
654
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 13 - € 79
0
последните 7 дена
претплатниците
0
последните 30 дена
600
последните 90 дена
17,195
последните 7 дена
видео пати е видено
39,209
последните 30 дена
566,147
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
10.02.2020 Mon +17,195 € 5 - € 34
09.02.2020 Sun +3,790 € 1 - € 7
08.02.2020 Sat +3,592 € 1 - € 7
04.02.2020 Tue -12,141 € -4 - € -24
02.02.2020 Sun +5,655 € 1 - € 11
31.01.2020 Fri +9,829 € 3 - € 19
29.01.2020 Wed -16,662 € -5 - € -33
28.01.2020 Tue +2,458 € 0 - € 4
26.01.2020 Sun +6,510 € 2 - € 13
24.01.2020 Fri +9,606 € 3 - € 19
22.01.2020 Wed +7,264 € 2 - € 14
21.01.2020 Tue +2,113 € 0 - € 4
17.01.2020 Fri +15,416 € 5 - € 31
15.01.2020 Wed +9,169 € 3 - € 18