Сподели ја на
BETO GAMER Beto Gamer
претплатниците
5,950,000
видео пати е видено
1,288,108,761
Грофот видео
2568
земја
категорија
на YouTube од
2015
Сподели ја, ако ви се допаѓа

BETO GAMER статистика YouTube каналот

BETO GAMER
претплатниците
5,950,000
видео пати е видено
1,288,108,761
Грофот видео
2568
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 9.27K - € 55.6K
30,000
последните 7 дена
претплатниците
80,000
последните 30 дена
370,000
последните 90 дена
11,038,925
последните 7 дена
видео пати е видено
27,570,022
последните 30 дена
127,067,123
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
13.03.2020 Fri +11,038,925 € 3.71K - € 22.3K
03.03.2020 Tue +13,501,054 € 4.54K - € 27.2K
01.03.2020 Sun +3,030,043 € 1.02K - € 6.11K
17.02.2020 Mon +21,505,981 € 7.23K - € 43.4K
15.02.2020 Sat +3,943,892 € 1.33K - € 7.95K
14.02.2020 Fri +1,761,462 € 591 - € 3.55K
13.02.2020 Thu +1,618,123 € 543 - € 3.26K
12.02.2020 Wed +1,837,784 € 617 - € 3.71K
11.02.2020 Tue +1,751,786 € 588 - € 3.53K
10.02.2020 Mon +1,748,015 € 587 - € 3.52K
09.02.2020 Sun +778,802 € 261 - € 1.57K
08.02.2020 Sat +2,034,339 € 683 - € 4.1K
07.02.2020 Fri +2,217,191 € 745 - € 4.47K
06.02.2020 Thu +1,650,844 € 554 - € 3.33K