Сподели ја на
/カイKAI /カイkai
претплатниците
0
видео пати е видено
1,837,298
Грофот видео
56
земја
категорија
на YouTube од
2016
Сподели ја, ако ви се допаѓа

/カイKAI статистика YouTube каналот

/カイKAI
претплатниците
0
видео пати е видено
1,837,298
Грофот видео
56
Проценета заработувачка во последните 30 дена
€ 5 - € 33
0
последните 7 дена
претплатниците
0
последните 30 дена
0
последните 90 дена
3,869
последните 7 дена
видео пати е видено
16,580
последните 30 дена
23,331
последните 90 дена
датум видео пати е видено проценета заработувачка
13.02.2020 Thu +1,658 € 0 - € 3
10.02.2020 Mon +1,035 € 0 - € 2
08.02.2020 Sat +731 € 0 - € 1
03.02.2020 Mon +2,036 € 0 - € 4
01.02.2020 Sat +616 € 0 - € 1
30.01.2020 Thu +878 € 0 - € 1
29.01.2020 Wed +244 € 0 - € 0
28.01.2020 Tue +582 € 0 - € 1
27.01.2020 Mon +308 € 0 - € 0
25.01.2020 Sat +955 € 0 - € 1
23.01.2020 Thu +1,098 € 0 - € 2
22.01.2020 Wed +126 € 0 - € 0
20.01.2020 Mon +873 € 0 - € 1
18.01.2020 Sat +899 € 0 - € 1